Nowe funkcje w Mantreo

0

W nocy z piątku na sobotę (28-29 kwietnia) wdrożyliśmy w Mantreo szereg poprawek, o które prosili nasi klienci.

Wśród nowych funkcji należy wymienić przede wszystkim:
1. Podczas wysyłania wiadomości e-mail możliwe jest dodanie więcej niż 1 załącznika (załącznikami mogą być wszystkie pliki przypisane do danego projektu, faktury, wycena itd.).
2. Na stronie projektu tłumaczeniowego dodaliśmy tabelę, stanowiącą podgląd wszystkich plików wprowadzonych do danego projektu i pozwalającą na łatwiejsze ich dodawanie oraz zbiorcze wysłanie do klienta.
3. Obsługa języka niemieckiego – możliwe jest generowanie wycen i wystawianie faktur w języku niemieckim, a także tworzenie własnych szablonów wiadomości właśnie w tym języku.
4. Nowy atrybut projektu tłumaczeniowego: identyfikator zlecenia – jest to numer lub ciąg znaków, który służy jako dodatkowy identyfikator projektu (oprócz numeru zlecenia, nadawanego automatycznie). Może to być np. numer identyfikujący zlecenie w systemie firmy zlecającej tłumaczenie.
5. Nowy atrybut klienta: domyślna stawka VAT – od teraz możliwe jest przypisanie domyślnej stawki VAT do klienta tak, aby automatycznie podstawiała się ona przy wystawianiu nowej faktury.

Skomentuj

  • (nie będzie opublikowany)
  • (Strona www)